nr | team | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | € |
601 | ARCTUR 1 | Katarina Ceglar | Martin Lukan | Martina Murovec | Ekipa za Tivo | Tina Črnigoj Marc | Jasmina Pegan | 1 | Array Katarina Ceglar, Martin Lukan, Martina Murovec, Ekipa za Tivo, Tina Črnigoj Marc, Jasmina Pegan, |
602 | ARCTUR 2 | Urška Starc Peceny | Ana Stergulc | Darja Podgornik | Ekipa za TIVO | Erik Črnigoj | Tilen Petrič & Family | 1 | Array Urška Starc Peceny, Ana Stergulc, Darja Podgornik, Ekipa za TIVO, Erik Črnigoj, Tilen Petrič & Family , |
603 | Univerza v Novi Gorici | Maruša Brežnik | Maruša Brežnik | Alejandro Pikoulas | Franc Marušič | Jernej Krkoč | Jernej Krkoč | 1 | Array Maruša Brežnik, Maruša Brežnik, Alejandro Pikoulas, Franc Marušič, Jernej Krkoč, Jernej Krkoč, |
604 | CIRIUS Vipava_1 | Marjeta Bratož | Petra Bajc Curk | Bernarda Slokar | Žan Bizjak | Andreja Trošt | Alenka Premrl Lemut | 1 | Array Marjeta Bratož, Petra Bajc Curk, Bernarda Slokar, Žan Bizjak, Andreja Trošt, Alenka Premrl Lemut, |
605 | BlueOcean & GameArt | Tea Oberdank | Tanja Campolunghi | Nina Mozetič | Erik Clemente | David Klemenc | Tina Šatej | 3 | Array Tea Oberdank, Tanja Campolunghi, Nina Mozetič, Erik Clemente, David Klemenc, Tina Šatej, |
606 | GEN-I | Nives Breščak | Amar Šahbaz | Manca Špacal | Nina Morenčič | Minka Vrabec Gortnar | Saša Krašna Halilagič | 3 | Array Nives Breščak, Amar Šahbaz, Manca Špacal, Nina Morenčič, Minka Vrabec Gortnar, Saša Krašna Halilagič, |
607 | ŠD 3Šport | Jani Kocjančič | Franjo Harcet | Mark Žižmond | Igor Ličen | Anja Štrovs | Antonio Bratus | 1 | Array Jani Kocjančič, Franjo Harcet, Mark Žižmond, Igor Ličen, Anja Štrovs, Antonio Bratus, |
608 | Komunala Nova Gorica #1 | Tilen Petrič | Lara Ilijaš | Kiara Petrič | Lein Petrič | Nežka Taljat Šulin | Nežka Taljat Šulin | 5 | Array Tilen Petrič, Lara Ilijaš, Kiara Petrič, Lein Petrič, Nežka Taljat Šulin, Nežka Taljat Šulin, |
609 | Komunala Nova Gorica #2 | Dejan Paravan | Helena Lavrenčič | Sonja Čuk Kavčič | Ivan Kavčič | Branko Čuk | Maja Funa | 5 | Array Dejan Paravan, Helena Lavrenčič, Sonja Čuk Kavčič, Ivan Kavčič, Branko Čuk, Maja Funa, |
610 | Ledluks | Nataša Nolde | Tomaž Pilih | Sebastjan Podbevšek | Jan Lipovšek | Jan Lipovšek | Jana Pilih | 4 | Array Nataša Nolde, Tomaž Pilih, Sebastjan Podbevšek, Jan Lipovšek, Jan Lipovšek, Jana Pilih, |
611 | Deželna Banka Slovenije | Petra Škodlar | Julija Murovec Ela Abram | Vili Rutar | Matic Ušaj | Tekač 5 | Marko Bone | 4 | Array Petra Škodlar, Julija Murovec Ela Abram, Vili Rutar, Matic Ušaj, Tekač 5, Marko Bone, |
112 | Siviera 1 | Jaka Vogrinčič Bizjak | 5 | Array Jaka Vogrinčič Bizjak, |
113 | Siviera 2 | Danijel Jovanović | 5 | Array Danijel Jovanović, |
614 | ALEKSANDRA FORTIN | Klemen Knez | Luca Messina | Mateja Kosovelj | Stefano Conte | Paolo Massarenti | Tina Žežlin | 1 | Array Klemen Knez, Luca Messina, Mateja Kosovelj, Stefano Conte, Paolo Massarenti, Tina Žežlin, |
615 | ŠD Hit je fit 1 | Matjaž Šinigoj | Darja Leban | Lara Kropej | David Štanta | Marjan Majnik | Iris Rebek | 1 | Array Matjaž Šinigoj , Darja Leban , Lara Kropej , David Štanta, Marjan Majnik, Iris Rebek, |
616 | ŠD Hit je fit 2 | Jana Jakin Petejan | Martina Martinuč | Maša Koglot | Jure Maurič | Semir Buljič | Aleksandra Humar | 1 | Array Jana Jakin Petejan, Martina Martinuč, Maša Koglot, Jure Maurič, Semir Buljič, Aleksandra Humar, |
617 | ŠD Hit je fit 3 | Tjaša Žagar | Katjuša Fornazarič | Marko Lazič | Sebastjan Rebek | Erik Pregelj | Primož Ipavec | 1 | Array Tjaša Žagar , Katjuša Fornazarič, Marko Lazič, Sebastjan Rebek, Erik Pregelj, Primož Ipavec , |
618 | ŠD Hit je fit 4 | Teja Oblak | Lara Šušmelj | Tilen Boltar | Tatjana Cej | Stanko Božič | Nuša Andrič | 1 | Array Teja Oblak, Lara Šušmelj, Tilen Boltar , Tatjana Cej, Stanko Božič, Nuša Andrič, |
619 | GORICATLON 1 | Simon Korošec | Igor Reščič | Anja Fabijan | Jani Oblak | Gregor Fabijan | Meri Žgavec | 1 | Array Simon Korošec, Igor Reščič, Anja Fabijan, Jani Oblak, Gregor Fabijan, Meri Žgavec, |
620 | Rotary klub Nova Gorica | Damijana Šinigoj | Jordan Štrekelj | Tomaž Živec | Lucijan Cencič | Matjaž Berce | Martin Šinigoj | 5 | Array Damijana Šinigoj, Jordan Štrekelj, Tomaž Živec, Lucijan Cencič, Matjaž Berce, Martin Šinigoj, |
621 | CIRIUS Vipava_2 | Branko Tutuš | Sara Šavli | Ines Šinigoj Bandelj | Špela Kodermac | Jan Koron | Špela Rozman | 1 | Array Branko Tutuš, Sara Šavli, Ines Šinigoj Bandelj, Špela Kodermac, Jan Koron, Špela Rozman, |
622 | MANUFAKTURA | Maks Rozman | Vasja Ilijaš | xx xx | xx xx | xx xx | xx xx | 3 | Array Maks Rozman, Vasja Ilijaš, xx xx, xx xx, xx xx, xx xx, |
623 | ŠD SALONIT ANHOVO 1 | Davorina Šuligoj | Miha Pajer | Alan Vodopivec | Peter Nanut | Meta Jakopič | Aljaž Perše | 2 | Array Davorina Šuligoj, Miha Pajer, Alan Vodopivec, Peter Nanut, Meta Jakopič, Aljaž Perše, |
624 | ŠD SALONIT ANHOVO 2 | Mitja Šuligoj | Tomaž Vuk | Luka Sovdat | Radoš Kuk | Monika Medvešček | Gregor Drnovšček | 2 | Array Mitja Šuligoj, Tomaž Vuk, Luka Sovdat, Radoš Kuk, Monika Medvešček, Gregor Drnovšček, |
625 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 1 - DONATRICI FINCA LADIES | Debora Colledan | Tetiana Hrodetska | Francesca Fazio | Maura Frescurato | Rosa Fasan | Roberta Roson | 1 | Array Debora Colledan, Tetiana Hrodetska, Francesca Fazio, Maura Frescurato, Rosa Fasan, Roberta Roson, |
626 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 2 - I MEJO | Luca Zingone | Filippo Radislovich | Maurizio Vardabasso | Francesco Tedeschi | Massimiliano Fumis | Ivan Fumis | 1 | Array Luca Zingone, Filippo Radislovich, Maurizio Vardabasso, Francesco Tedeschi, Massimiliano Fumis, Ivan Fumis, |
627 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 3 - I BISIACHI | Giacobbe Mau | Nicolas Paparella | Dario Benolich | Marco Fogal | Giorgio Matiussi | Giorgio Piller | 1 | Array Giacobbe Mau, Nicolas Paparella, Dario Benolich, Marco Fogal, Giorgio Matiussi, Giorgio Piller, |
628 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 4 - QUASI TUTTI FINCA | Paolo Fontanot | Milena Marega | Sara Crisci | Stefano Stella | Flavio Minozzi | Cristina Orlandini | 1 | Array Paolo Fontanot , Milena Marega, Sara Crisci , Stefano Stella, Flavio Minozzi, Cristina Orlandini , |
629 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 5 - AMICICI | Cristian Lanza | Caterina Cosulin | Elisa Kocina | Davide Cum | Stefano Peluso | Chiara Pizzol | 1 | Array Cristian Lanza , Caterina Cosulin, Elisa Kocina , Davide Cum, Stefano Peluso , Chiara Pizzol , |
630 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 6 - MASTER | Alex Jazbar | Fabiano Cecchin | Roberto Dugo | Alessandro Stella | Daniele Fondo | Adam Nanut | 1 | Array Alex Jazbar, Fabiano Cecchin, Roberto Dugo, Alessandro Stella , Daniele Fondo , Adam Nanut, |
631 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 7 | Paolo Michelani | Mauro Zanutel | Francesco Paviotti | Alessandro Lupieri | Maurizio Sfiligoi | Christian Gallace | 1 | Array Paolo Michelani, Mauro Zanutel, Francesco Paviotti , Alessandro Lupieri , Maurizio Sfiligoi , Christian Gallace, |
632 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 8 - LE DONATRICI | Lidia Fantuz | Silvia Scarel | Marina Ceschia | Isabella Stefanutti | Grazia Spessot | Maurizia Mauro | 1 | Array Lidia Fantuz , Silvia Scarel , Marina Ceschia, Isabella Stefanutti , Grazia Spessot , Maurizia Mauro, |
633 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 9 - I DONATORI | Sergio Furlan | Moreno Foschiatti | Andrea Gasparini | Stefano Niemiz | Bruno Bortolin | Manuel Corte | 1 | Array Sergio Furlan, Moreno Foschiatti, Andrea Gasparini , Stefano Niemiz, Bruno Bortolin, Manuel Corte , |
634 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 10 - LE PIASTRINE | Roberto Simsic | Alessia Calafati | Roberto Gobbin | Cristina Carrieri | Franca Zaccariotto | Matteo Gallace | 1 | Array Roberto Simsic , Alessia Calafati, Roberto Gobbin , Cristina Carrieri , Franca Zaccariotto, Matteo Gallace, |
635 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 11 - RH NEGATIVO | Flavio Carrara | Alessandro Memmo | Lorenzo Pella | Cristian Spotwood | Silvano Patriarca | Bruno Galiussi | 1 | Array Flavio Carrara, Alessandro Memmo , Lorenzo Pella , Cristian Spotwood , Silvano Patriarca, Bruno Galiussi , |
636 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 12 - ME MARI MI A FAT CORI | Gabriella Dreossi | Franco Lupieri | Loreno Avian | Mario Scapinelli | Caterina Mafalda Miconi | Simone Tonin | 1 | Array Gabriella Dreossi , Franco Lupieri, Loreno Avian , Mario Scapinelli , Caterina Mafalda Miconi, Simone Tonin , |
637 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 13 - IL PLASMA | Licina Sabir | Arianna Cassina | Bruno Ermacora | Gabriella Moretti | Paolo Cecotti | Francesco Famea | 1 | Array Licina Sabir, Arianna Cassina, Bruno Ermacora, Gabriella Moretti, Paolo Cecotti, Francesco Famea, |
638 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 14 - NUOTO MASTER FONDO | Fausto Brumat | Elisa Peruzzi | Xenia Battistuta | Rudy Barone | Gian Marco Go | Jacopo Mucci | 1 | Array Fausto Brumat, Elisa Peruzzi, Xenia Battistuta , Rudy Barone, Gian Marco Go, Jacopo Mucci , |
639 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 15 - ANDIAMO A DONARE | Dario Dopamine | Roberto Margarit | Ennio Cettolo | Fabrizio Virgolin | Filippo Pagavino | Maurizio Dovier | 1 | Array Dario Dopamine , Roberto Margarit, Ennio Cettolo , Fabrizio Virgolin , Filippo Pagavino , Maurizio Dovier , |
640 | NEXTLEVEL 1 | ALEŠ KOKOT | TINE LAVRENČIČ | KRISTINA VANCETA | VASJA PAHOR | JANA ILIJAŠ | BOJAN SKOČIR | 1 | Array ALEŠ KOKOT, TINE LAVRENČIČ, KRISTINA VANCETA, VASJA PAHOR, JANA ILIJAŠ, BOJAN SKOČIR, |
641 | Mikrovit | Matej Vrtovec | Aleš Kompara | Katja Kompara Erzar | Tomaž Žvokelj | Primož Cotič | Nataša Vrtovec | 5 | Array Matej Vrtovec, Aleš Kompara, Katja Kompara Erzar, Tomaž Žvokelj, Primož Cotič, Nataša Vrtovec, |
642 | DLT FIlipides | Matej Žnidarčič | Marko Paškulin | Valda Dornik | Klemen Magajne | Miro Vogrič | Božo Faganel | 1 | Array Matej Žnidarčič, Marko Paškulin, Valda Dornik, Klemen Magajne, Miro Vogrič, Božo Faganel, |
643 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 16 - B+ POSITIVO | Elisabetta Tumiz | Luca Eganese | Gianluca Avian | Lorenzo Cozzutto | Paolo Stradi | Anna Biancuzzi | 1 | Array Elisabetta Tumiz , Luca Eganese, Gianluca Avian , Lorenzo Cozzutto , Paolo Stradi , Anna Biancuzzi, |
644 | VITANEST (28. DECEMBER) | Alan Štor | Sara Stopar | Lučano Plahuta | Jadran Nardin | Dragan Vodopivec | Bojan Jerončič | 2 | Array Alan Štor, Sara Stopar, Lučano Plahuta, Jadran Nardin, Dragan Vodopivec, Bojan Jerončič, |
645 | NEXTLEVEL 2 | MATEJA FIŠER | ERIKA HVALIČ | NEŽKA KAVČIČ | GABRIJEL FIŠER | URŠKA BORŠTNIK | MARKO BUŽINEL | 1 | Array MATEJA FIŠER, ERIKA HVALIČ, NEŽKA KAVČIČ, GABRIJEL FIŠER, URŠKA BORŠTNIK, MARKO BUŽINEL, |
646 | GORICATLON 2 | Valter Hvala | 2 2 | Andreja Ipavec | 4 4 | 5 5 | Marko Žgavec | 1 | Array Valter Hvala, 2 2, Andreja Ipavec, 4 4, 5 5, Marko Žgavec, |
647 | Siviera in OŠ Kozara Nova Gorica | Pavla Hvalič | Tadej Torbica | Tanja Lozej | Janja Žnidarčič | Sanja Bekrić | Sanela Savić | 5 | Array Pavla Hvalič, Tadej Torbica, Tanja Lozej, Janja Žnidarčič, Sanja Bekrić, Sanela Savić, |
648 | MAHLE 2 | Matej Gabrijelčič | Matej Gabrijelčič | Kristjan Vetrih | Zoran Kragelj | Boris Bajc | Matej Beltram | 3 | Array Matej Gabrijelčič, Matej Gabrijelčič, Kristjan Vetrih, Zoran Kragelj, Boris Bajc, Matej Beltram, |
649 | MAHLE 1 | Borut Vodopivec | Alenka Vidmar | Saša Kumar | Matic Gorjan | Lucija Bajc | Nik Rajterič | 3 | Array Borut Vodopivec, Alenka Vidmar, Saša Kumar, Matic Gorjan, Lucija Bajc, Nik Rajterič, |
650 | DONATORI SANGUE CAMPOLONGO TAPOGLIANO 17 - GLOBULI ROSSI | Paolo Postir | Sergio Degrassi | Hirzet Zenkovic | Diego Tomasin | Marina Furlan | Andrea Cosson | 1 | Array Paolo Postir , Sergio Degrassi , Hirzet Zenkovic, Diego Tomasin, Marina Furlan, Andrea Cosson, |
151 | logos | Tomaž Curk | 5 | Array Tomaž Curk, |
652 | Inteko - Fenzy | Domen Kolman | Veronika Furlan Lara Mihelj | Kristina Fabijan | Pavla Hvalič | Marjana Černigoj | Alenka Ličen | 2 | Array Domen Kolman, Veronika Furlan Lara Mihelj, Kristina Fabijan, Pavla Hvalič, Marjana Černigoj, Alenka Ličen, |
653 | ENOOP - Počasni a drzni | Kristina Fabijan | Gregor Fabijan | Anja Fabijan | Jani Oblak | Gregor Fabijan | Marjana Černigoj | 3 | Array Kristina Fabijan, Gregor Fabijan, Anja Fabijan, Jani Oblak, Gregor Fabijan, Marjana Černigoj, |
654 | SPINTEC | Enej Žbogar | Nejc Sivec | Karmen Slejko | Miha Čermelj | Rok Gorkič | Kristina Zimic | 2 | Array Enej Žbogar, Nejc Sivec, Karmen Slejko, Miha Čermelj, Rok Gorkič, Kristina Zimic, |
655 | VAHTA - BASKET GORICA | Petja Dornik Ruben Poberaj | Luka Prohan Tomas Pejić Rupnik | Filip Pavlin Benjamin Likar | Matic Peršolka Mihajlo Ivanović | Tian Kuburić Alen Temelkov | Lovro Frančeškin Rene Ambrožič | 3 | Array Petja Dornik Ruben Poberaj, Luka Prohan Tomas Pejić Rupnik, Filip Pavlin Benjamin Likar, Matic Peršolka Mihajlo Ivanović, Tian Kuburić Alen Temelkov, Lovro Frančeškin Rene Ambrožič, |
656 | TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 1 | Viktor Ličen | Helena Mikuš | Alenka Čadež Kobol | Mateja Prosen | Duško Vujkovič | Iztok Kobol | 3 | Array Viktor Ličen, Helena Mikuš, Alenka Čadež Kobol, Mateja Prosen, Duško Vujkovič, Iztok Kobol, |
357 | TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 2 | Sandi Ličen | Maja Skok Možina | Meri Kodrič | 3 | Array Sandi Ličen, Maja Skok Možina, Meri Kodrič, |
658 | INDE Go Atletik - JELENČKI | E F | A B | C D | G H | I J | K L | 1 | Array E F, A B, C D, G H, I J, K L, |
659 | INDE Go Atletik - SNEŽAKI | X Y | Q W | Y X | W Q | X W | Q Y | 1 | Array X Y, Q W, Y X, W Q, X W, Q Y, |
660 | Primorska Hranilnica Vipava | Tina Simonič | Valter Furlan | Nejc Hladnik | Veronika Jarc | Simon Koren | Denis Črnilogar | 1 | Array Tina Simonič, Valter Furlan, Nejc Hladnik, Veronika Jarc, Simon Koren, Denis Črnilogar, |
361 | Samo Turel z družino | Samo Turel | Družina Turel | Družina Turel | 1 | Array Samo Turel, Družina Turel, Družina Turel, |
162 | Montes Fernando Raul | Fernando Montes Raul | 1 | Array Fernando Montes Raul, |